| DE_Diana_1994 a întrebat:

Se apropie ziua indragostitilor si as vrea sa ii fac un cadou frumos iubitului meu. Cu ce ma sfatuiti sa il surprind? (avem 1 an si 3 luni impreuna)
Funda raspunsului cel mai complex. Si nu imi raspundeti cu urmatoarele cadouri pentru ca deja i le-am facut cadou : ceas, parfum, tricouri, dulciuri(tine regim), poza cu noi inramata.

3 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Poti sa-i iei un ceas

| Annnnnie a răspuns:

Citește sau ține regim? Dacă ține, nu-i lua o carte.

| lostsoul1712 a răspuns:

Exista in librarii niste carti de buzunar facute special pentru ziua indragostitilor si sunt super frumoase si sentimentale.Depide si de firea lui, daca e romantic o sa ii placa.