| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua mea.De ziua mea,îmi doresc cadou un telefon.Vreau să îmi recomandați un telefon.Vreau ca acesta să aibă touchscreen și sistem de operare Android,o cameră cât de cât bună(nu îmi iau telefonul pentru cameră,dar cateodată trebuie să imortalizăm un moment imediat,și dacă nu are o cameră cât de cât bună.),și un design frumos. Dacă are cameră secundară,e bine, dacă nu, tot aia. Telefonul trebuie să se încadreze până în 1000 de ron(acum am 570 de ron,cu ce mai adun eu până în martie,cu ce mai pune mama,merge ).Poate să depășească suma,dar cu puțin.Și nu vreau să îmi cumpăr telefonul cu abonament.Dacă se poate,să se găsească în magazinele Orange(din București sau Suceava).Nu am o preferință referitoare la firmă(deși sunt fană HTC și Samsung,telefonul poate fi de la orice firmă). Sunt cam pretențioasă, dar na. Și dacă puteți lăsa și o părere despre telefon, aș fi foarte fericită. Mulțumesc frumos! :* (scuzați dacă am greșit categoria )

2 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Eu am Samsung gt b3410, e super, touckscreen si tastatura si camera destul de buna :) eu zic care un aspect dragut
http://www.google.ro/......tp?/search

| fetitafrumusika a răspuns:

Am un HTC wilfire de vanzare 300 de ron 3 milioane il dau asa de ieftin pentru ca am nevoie de bani tongue te pupp arata foarte bine telefonul camera 5 mg pixeli si blitzz