| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Se poate afla ce numar te-a sunat cu privat daca esti la abonament?

Răspuns Câştigător
| SteauaNordului a răspuns:

"privatul" este un cod care functioneaza doare intre cele 2 telefoane

reteaua in care esti inregistreaza tot, inclusiv continutul unui sms.
cand dai desfasurare la detaliii, iti spune tot ( doar la abonamente) cine tea sunat, adresa, seria si nr de buletin, cnpul etc
daca tea sunat de pe cartela apare in sistem decat numarul si atat
poti afla doar daca esti angajatul companiei
pentru un om de rand aceste informatii sunt confidentiale

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se poate afla cine te sună pe privat, indiferent că este cartelă sau abonament. Și nici poliția nu te poate ajuta să afli cine este!
Pa, pa.

| Ioniii a răspuns:

Se poate daca te duci la politie...funda?