| Gabi122 a întrebat:

Am 15 ani impliniti din septembrie 2018, am o problema, nu imi iese sperma (bineînțeles că ma masturbez ), am incercat să nu mai fac cateva saptamani si o,, mare" problema ar fi ca am penisul de 8 cm cand e in erectie si inca cred că penisul meu nu s-a dezvoltat că incă nu s-a dezlipit toata pielea de pe capul penisului, AM NEVOIE URGENT VĂ ROG, MI-E FRICĂ SA LE ZIC PARINTILOR SAU SA MERG LA MEDIC!

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

E vorba de o problema complicata care necesita tratament de specialitate. Nu e vina ta ca esti asa. Vorbeste cu parintii tai si mergi la medic. Probabil ca ai nevoie de un endocrinolog, poate si de un urolog. Cu cat ataci problema mai repede, cu atat e mai usor de rezolvat.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

E mai bine să mergi la doctor.

| Gabi122 explică:

Da,multumesc pentru raspunsuri, pielita aia de pe penis e dezlipita doar de jumate! Eu cred ca inca nu m-am dezvoltat, 15 ani, inaltime 1, 55, greutate 38 kg