| Micuţa a întrebat:

Buna Seara! kiss Am nevoie de texte pentru persoana iubita cu titlul TE IUBESC. Vreau sa fie ceva de genul "Te iubesc pentru ca imi esti alaturi, ma alinti ...etc." :-)... Vreau sa fie frumoasa dar nu prea siropoasa :-D Cea mai frumoasa are Funda! Restul Vot ( Sa fie lungi.)

1 răspuns:
| deutSa a răspuns:

Poate crezi ca exagerez,sau poate ca nu stiu cum sa incep,dar de cand suntem impreuna,viata mea s-a schimbat.
Fara tine drumurile intunecate ar ramane aceleasi din totdeauna! Doar tu poti darui sufletului raza de lumina,atunci cand e trist,doar tu stii sa`mi aduci zambetul pe buze. Poate am inceput sa vorbesc din basme, dar nu iti inchipui ce fericita ma face dragostea ta si as vrea sa-ti demonstrez asta, dar o mie de cuvinte nu mi-ar ajunge sa descriu sclipirea ochilor cand te au in fata pe tine