| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara am o problema, nu stiu ce sa fac cu un baiat care cauta bataie are aproape 14 ani 1, 50 si vreo 50 de kg, eu sunt dublu cat el 1, 90 si 89 kg.
Problema e ca acest baiat cauta bataie ma injura si ameninta, in seara asta si a dat sa ma scuipe m-am ferit si a rupt-o la fuga, mie nu imi este greu sa il bat il prind cu o mana si il dau de totii peretii fiind dublu cat el dar are spate chiar azi cand ma certam cu el a dat noroc cu niste baietii de doua ori cat mine peste 1, 90 nu prea imi doresc sa fac sarbatorile in spitale.
Nu este prima data cand face asa, altfel nu as mai fii pus intrebarea asta dar face asa tot timpul cand ne vedem pe strada ce sa ma fac cu el, prietenii imi zic ca sunt las ca nu bat un copil de 14 ani eu avand 16 dar prietenii stiti cum sunt nu se baga daca vine cu unul ceafa lata cat usa pe mine.

3 răspunsuri:
| StefanFlorea a răspuns:

Vezi tu ca multi la 50 de kg fac minuni, ala oricum n are legatura cu bataia, dar poti tu avea si 120kg daca dai de unu de 50kg cu tactica, te bate de te sparge, si pana la urma ce rezolvi cu violenta? si tu ai spus o, mai rau ti ai face

| anonim_4396 explică (pentru StefanFlorea):

Acum doua saptamani a incercat sa ma loveasca si s-a impiedicat

| StefanFlorea a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu ma refer la el, am si spus ca n are treaba el cu bataia