| BiaBybbyBia a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Doar cine poate sa-mi raspunda serios.
De curand mi-am luat un job part time la o firma medicala de analize, iar eu ca sa castig banii trebuie sa stau sa caut persoane peste 40 de ani sa imi dea numarul lor de telefon pentru a fi sunati sa isi faca programare la analize. Ideea e ca nu am strans decat 15 persoane. 1leu=1 o persoana cu numele si numarul de telefon trecut la mine pe foaie. Daca stiti persoane peste 40 de ani cu tot cu numele si numarul de telefon va rog sa imi trimiteti si mie. Vor fi sunate si intrebate daca doresc programare. Doar atat. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Ăhăm, dacă faci trafic de organe, hăă? Ia zâ, dovezi.

| BiaBybbyBia explică (pentru NAT0):

Doamne....am 17 ani mai. Sunt fata. Nu sunt vreo aurolaca sau orice alta jaf de "om" ca sa insinuezi asta sau altceva. Mai am un job, merg si la liceu si mai am si job-ul asta. E epuizant oricum crede-ma.

| anamariarot a răspuns (pentru BiaBybbyBia):

A glumit, mai laughing