| anonim_4396 a întrebat:

De ceva (1-2 sapt) timp am trimis cateva mesaje pe messenger unei persoane, iar acea persoana nu mi-a dat nici macar seen. In tot acest timp mai intram in conversatie, dar niciodata nu mi-a aparut acel "Wave", respectiv acea invitatie sa salut acea persoana. Azi de dimineata am intrat iar in conversatie si acel "wave", cum ca daca as vrea sa salut acea persoana, mi-a aparut. Acum spre seara am intrat iar si nu-mi mai aparea. Intrebarea mea este: e posibil ca acea persoana sa fi intrat in conversatie de mai multe ori, sa citeasca acele mesaje, iar mai apoi sa dea "mark as unread" si din aceasta cauza sa nu-mi apara"wave to the." Sau care ar fi explicatia? Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si ce teaba are wave in toata povestea asta ca nu pricep

| Cutezătorul4k a răspuns:

Ti a dat ignore

| Iooooaaaanaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna!
Poate ca a vazut mesajul in bara de activitati, poate a vazut mesajul si cum ai spus tu a dat,, mark as unread,, sau poate ca nu l-a vazut deloc, poate nu a citi deloc mesajul si a sterg conversatia. Nu te baza pe acel,, wave,, uneori sunt si erori ale aplicatiei. Daca iti doresti sa discuti cu persoana respectiva, sun-o pe Facebook, este mult mai simplu.