| viviene2010 a întrebat:

Buna seara.Am si eu o intrebare.Nu vreau sa par prea indiscreta sau ingrijorata. Dar daca se poate imi poate spune cineva pe la 14 ani cati cm avea si daca ati mai crescut dupa aia.

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Eu pe la 14 ani aveam 1.57, cred si acum am 1.58-59.deci nu am crescut cine stie ce. straight face acum depinde de fiecare in parte.

3 răspunsuri:
| viviene2010 explică:

Aaa.am 1 55 spre 1.56 si ma simt blestemata ca n-am crescut de mult timp

| viviene2010 explică:

Ahasad

| viviene2010 explică:

Dap cine stie poate mai cresti si tu daca ai incredere.who knows?