| tralalla a întrebat:

As vrea sa stiu cand se dau probele la liceul militar " Stefan cel Mare " in 2019 si in ce constau acestea. Multumesc! Fundita!

1 răspuns:
| Salmancan007 a răspuns:

Buna! Imi pare rau sa te anunt ca probele s-au desfasurat deja.Inscrierile au fost pana pe data nu sunt sigur ca s-a cam prelungit. undeva in martie pana in 10.au fost probele sportive...tin sa zic ca eu am fost chemat pe 28martie si am sustinut probele acum ca le-am luat ramane sa ma prezint pe 16 mai la probele scrie romana si mate! Sper ca ti-am fost de ajutor, mai multe informatii gasesti pe pagina lor de Facebook!