| claudiuflorin a întrebat:

Care este cea mai buna retea de telefonie cele mai bune oferte cat si la abonament si la cartela si mai convenabile! Orange sau Vodafone?!

Răspuns Câştigător
| Psychologist_2863 a răspuns:

In opinia mea, Orange-ul e mai bun. Au foarte multe oferte din care o poti alege pe cea care iti indeplineste nevoile cel mai bine. Sunt oferte variate cu sms-uri si minute incluse, la diferite preturi... 4 euro, 6 euro, 7 euro. Iar daca ai sub 24 de ani iti poti folosi CNP-ul si beneficiezi de oferte speciale sau reduceriwinking

4 răspunsuri:
| Psychologist_2863 a răspuns:

Ca si abonament, nu am avut niciodata. Dupa parerea mea, daca ai bani sa iti incarci cartela de fiecare data cand iti expira minutele, e mult mai ok si scapi mai ieftin decat la abonament. Sunt abonamente de 40 de lei pe luna dar dar nu vad de ce ti ai face un abonament cand poti sa ti incarci cartela cu 20-30 de lei si sa ai la fel de multe minute ca la abonament. Dpmdv abonament se merita sa faci cand vrei sa iti iei un telefon, astfel, la abonament, luandu-l mai ieftin!

| claudiuflorin explică:

Psychologist nu mi-ai spus nimic despre abonamentele Orange tarife si oferte promotii.mi-ai spus doar de Orange prepay, dar de abonament nu. Ce parere ai de abonament la Orange e mai convenabil decat la prepay? si cosmote e ce-a mai slaba retea din cate cunosc.si zappul la fel.ce stiti despre zapp de ce nu sa investit mult in reteaua zapp? si la cosmote sunt clienti putini fata de Orange Vodafone. cosmote-ul e o retea beneficiara sau nu prea? eu cred ca nu. Ce-a mai proasta retea de telefonie e cosmote-ul si zapp! Parerea mea cele mai avantajoase Orange-ul si Vodafone. multumesc care imi dati raspunsuri.

| Yvonne_7868 a răspuns:

Cosmote

| Yvonne_7868 a răspuns:

Nu stiu. eu am Cosmote si am mii de minute, sms-uri aproape gratis. Insa eu sunt pe cartela. Am avut si Vodafone si am fost pe abonament. Insa facturile imi veneau mai mult decat trebuia si chiar i'am amenintat ca ii dau in judecata si s-au potolit. Dupa opinia mea Vodafone e praf. So. Ramanem la Orange.thinking