| dementialdenebun a întrebat:

Dispun de un buget de 600 ron, si as dori sa imi cumpar o tableta cu rezolutie de 1280x800 si cu un procesor destul de bun, daca e si dual core ar fi perfect. As dori daca se poate niste sugestii. O seara frumoasa sa aveti!

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Http://www.e-boda.ro/......cadou.html
Eu așa am. Ca performanță, am fost mulțumită de ea, mai ales la prețul pe care l-am dat, însă mi s-a stricat și trebuie să o duc la reparat. Are garanție 2 ani.

1 răspuns:
| MoruAndrei a răspuns:

Salut. Poţi face şi tu un efort să mai pui ceva bani, chiar merită, tabletele Asus sunt de calitate superioară.
http://www.emag.ro/......DDLRXBBBM/