| Gheorge1833424 a întrebat:

Dupa ce termin clasa a 8-a as vrea sa fac liceul in alta tara.Si...cam am o problema...nu stiu la ce fel de liceu sa ma duc.Mie imi place istoria si geografia.In clasa a cincea am fost la olimpiada judeteana de mate unde am luat al treilea punctaj mare din orasul meu.Acum in clasa a sasea am luat premiul trei la olimpiada judeteana de romana,mentiune la cea de religie,am fost si la cea de fizica dar nu am luat din pacate nimic, am luat la concursul Smart 100 de puncte la baraj si pe primul si pe la doilea semestru, la concursul de fizica Stefan Procopiu la lucrari scrise am luat Copernic iar la tehnici de laborator am luat Arhimede.Sunt la Centrul de Excelenta la matematica.Totusi eu sunt bun si la sport.Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| mgvr a răspuns:

Daca iti place geografia si istoria, du-te pe ceva care are in principal aceste doua obiecte

| Gheorge1833424 explică:

P.S.:La Smart la franceza