| lamasanustefan a întrebat:

Bună seara.
E normal să îmi placă fetele si nu baietii? (Inainte sa ma considerati un tampit care pune intrebari de copiii de 6 ani, sa stiti ca e o intrebare de logica si gandire. Adica ce a vrut autorul sa spuna prin asta)?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

A fi heterosexual da, este normal, te poți reproduce și ai și cu i sa ii lași foloasele tale, vei trai prin copiii tai.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Este

| darrio2007 a răspuns:

Este normal sa-ti placa fetele, pentru ca ai totusi o varsta. Nu vad rostul intrebarii.

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar si intrebarea asta pare a unui copil de 12-13 ani.

| DonEduardo a răspuns:

E perfect normal. Inseamna ca nu esti gay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oarecum.

| ioana505 a răspuns:

Da