| hereischelsea a întrebat:

Bună seara, eu de 2 ani de zile am probleme cu coșurile de pe față, am încercat fel de fel de soluții pentru acnee și nu au fost bune.
Vreau și eu sugestii de tratamente, alte soluții sau creme pentru acnee, vă rog

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

și ăștia 2 ani de încercat creme aiurea după ureche nu te-au făcut încă să înțelegi că e cazu să mergi la dermatolog? vrei să continui să dai banii aiurea?

| Andra9pk a răspuns:

Am vazut ca este un tratament de la PlushBio care da rezultate.dar ar mai fi eryfluid solutie in combinatie cu supliment de zinc si.o gama de la Gerovital stop acnee.

| funnnyman32 a răspuns:

Salut, adolescentii au o problema majora cu acneea, si nu numai chiar si oamenii maturi trecuti de 30 de ani. Bine ar fi sa consulti un medic dermatolog, sa se uite la tine, si eu am avut, acum multi ani, si tot asa am fost la dermatolog mi-a dat ceva de genul un lichid Bioderma, era de masat pe fata, si dupa un timp te manca pielea si trebuia sa inlaturi cu apa calda si tot asa, plus alte alifii ce mi-a mai dat ca ma costase atunci vreo 4 milioane si ceva. Nu trebuie sa le racai, sau sa ti le rupi, daca esti fata vezi ca sunt tratamente speciale, pe la saloane, stiu prietene care frecventeaza saloanele de genul, si nu mai au nicio problema cu tenul. Dar mai intai de toate adreseaza-te spre un medic, fa-ti o programare, sa vada ce fel de acnee ai, ca daca e severa, stie ce sa iti dea, plus de asta, de la hormoni pleaca tot, se cam da peste cap si incep sa apara de la cosuri, arsuri pe fata, si cate mai cate, nu toti oamenii au un ten curat 100% foarte rar, altii il au gras, si mult mai sensibil. Mult succes si revin-o sa vedem ce ai facut :, a, si apropo nu ai spus cati ani ai!

| Welterweight a răspuns:

Probema ta nu se trateaza cu creme.