| hello604mititica a întrebat:

Buna seara! Eu de mult timp pot sa spun ca nu mai am prieteni adevarati pentru ca multi dintre ei sunt toxici si din cauza asta nu mai tin legatura cu ei si am suferit destul de mult. Imi puteti da sfaturi despre cum sa imi gasesc prieteni buni?

Răspuns Apreciat de Editori
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Eram in aceeasi situatie cand eram mai mic si pot sa iti zic sa nu te grabesti sa iti faci amici ( deoarece prietenii adevarati is rari ). Fii educat, lasa loc de buna ziua, fii diferit de individul zilelor noastre in moduri bune si oamenii care chiar conteaza vor veni langa tine. Restul oamenilor o sa te izoleze si o sa isi bata joc de tine ( asa o sa stii pe cine sa eviti ). Daca mai ai nelamuriri da-mi mesaj

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu poti. Singur e cel mai bine