| alinvoros2004 a întrebat:

Buna seara. Eu ma inteleg foarte bine cu unchiul meu, este ca si un frate pentru mine, dar ma intrebam in ultima vreme daca e ok sa ne dezbracam amandoi de fata de ex cand fac dus si el vine peste mine ca sa se spele pe dinti sau sa foloseasca toaleta. (nu am avut niciunul treaba pana acum ca am fost si la plaja nudista, la scaldat etc). Mentionez ca am 17 ani si el 39 ani.

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Daca nu e insurat si daca vrei sa te mariti cu el si o faci, nu mai w o problema, altfel da, eu problema, va ispititi la pacatul curviei si daca cedati, veti aduve blestem peste viata voastra, iti ratezi viata aiurea.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca nu este nromal si nici recomandat, fiindca de va prinde familia el face puscarie, fiind considerat pedofil!

| Fatamuntilor a răspuns:

Pai unchiul tau vine dezbracat sa se spele pe dinti?
Oricum are dublul varstei tale, poate are familie, copii de varsta apropiata, u cred ca ar accepta asa ceva!

| alinvoros2004 explică (pentru Fatamuntilor):

Nu vine dezbracat dara

| 1997onur a răspuns:

Doamne ferește nu-i deloc bine nici normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atâta timp cât nu faceți "chestii neortodoxe", vă puteți dezbrăca și cronologic.