| Rockg666 a întrebat:

Bună seara...joi mi-am făcut un tatuaj și mi s-a dat 2 bandaje.

Primul bandaj l-am pus aseară și urmează luni să îl dau jos și după ce îl spăl...pun ultimul bandaj și îl dau jos joi dimineață. după care încep să îmi dau cu cremă Bephanten.

Vreau să știu dacă e ok ceea ce mi-a spus să fac tipul care mi-a făcut tatuajul.

Nu de alta dar... știu că după ce îți faci un tatuaj trebuie să îți dai bandajul jos după 2-3 ore după care începi să te dai cu cremă și nu mai trebuie să îți pui alt bandaj.

1 răspuns:
| GaZa1994 a răspuns:

Ce știi tu e adevărat. Dupa 2-3 ore, poti sa îți dai bandajul jos si sa tot aplici crema ca sa tii locul hidratat pentru alte 2 zile dupa tatuare si apoi esti gata tongue