| NoricDiana a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a si nu stiu daca sa raman la Colegiul National de Arta Regina Maria din Constanta sau sa plec la alt liceu pe un profil uman. Eu imi doresc sa devin judecator sau avocat dar la cum se invata la arte in liceu nu prea am sanse... Imi place tare mult sa desenez dar vreau sa pastrez aceasta pasiune drept hobby. Nu ma inteleg eu prea bine cu matematica, fizica, chimia, etc. Imi place mult limba engleza si istoria deci as vrea sa plec de la arte. In fine ideea este ca nu stiu cum sunt oamenii, profesorii si orele la alte licee din Constanta. Stiu cum este la arte dar nu am idee cum este la alte licee. Nu vreau sa ajung la un liceu bun dar cu oameni nasoli. Imi puteti spune cum sunt oamenii la alte licee din Constanta? Mersi mult

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cum sunt oamenii la alte licee din Constanta?" - ca peste tot: și plebe și uscături și valori

| Andreeush a răspuns:

Peste tot sunt oameni, nu sunt diferiți.