| artist a întrebat:

sunt cu o fata de 7 luni si peste o saptamana e ziua ei si nu stiu ce cadou sa ii iau, poate ma ajutati voi multumesc.

Răspuns Câştigător
| AndreiRila21 a răspuns:

Ee fii antena!happy Fetele de obicei sunt topite dupa lucrurile facute de pers respectiva! Adica i-ati un timp de vreo 2 ore si gandeste-te ce-i place iei!big grin Si incearca sa creezi tu ceva de mana ta! ceva simbolic!happy Sa-i arati ca-ti pasa sufleteste! De ex. daca ai putina imaginatie! Cumpara o cutie de bijuteri si dupa aia cumpara sbuline sclipitoare(Lipindule pe cutie)! Si de ex! 2 culori una alba una rosie! Si "bulinele" albe acoperi toata cutia si cu cele rosi ii scrii un mesaj! si inauntru ii pui un medalion cu vezi tu ce!happy intelegi ideea!big grin Fa-o cat mai personala aia-i important!tongue O zi faina!happy

1 răspuns:
| Eusicamatat a răspuns:

Ar trebui sa o cunosti dar oricum ceva romantic