| chipicao a întrebat:

Buna seara
Sunt un baiat de 22 de ani din cluj si am nevoie de un psiholog online sau de un psiholog care ar fi dispus sa ma asculte si sa ma ajute un pic...sunt intr-o faza foarta nasoala a vieti...va rog foarte frumos daca cunoasteti pe cineva.
Financiar stau destul de prost asa ca daca ar fi sa platesc sincer nu stiu cum o sa rezolv dar gasesc eu ceva solutie
Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Sebastian2014 a răspuns:

Ti-as putea raspunde eu daca vrei.Imi place sa dau sfaturi. Poate te ajut sa vezi problema dintr-o alta perspectiva.Da-mi un mesaj privat aici sau unul pe mail-ul sebastian199552@yahoo.com

| chipicao explică (pentru Sebastian2014):

Nu te pot audaga pe yahoo mesenger...dar daca vrei adresa mea este
robertcsete@yahoo.com

| YrisYra a răspuns:

Te-as putea ajuta. Se poate vb si in privat?

| chipicao explică (pentru YrisYra):

Nu putem vorbi pe yahoo messenger sua pe skype?
messenger: robertcsete@yahoo.com
skype: bebelush01