| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU am doua intrebari pentru fete :
Cat de mult conteaza dimensiunea penisului?
Si ce dimensiune va face cea mai mare "placere"?

21 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dimensiunea penisului conteaza enrom intr-o relatie!
Penisul trebuie sa aiba o masura peste 16-17cm si sa fie gros, ca sa poate produce placere vaginala.
Vorbesc de 16-17 cm care este o masura un pic peste cel mediu, deci, un barbat nu foarte dotat, dar nici fara penis.
Satsfactia unei fete/femei consta nu doar in marimea penisului (lungine/grosime) dar si in timpul acrdat sexului (sub 15-20 minute nue ste o partida prea reusita, pentru ca o fata are nevoeid eminim 10-15 minute sa se pregateasca de sex si sa fie umezita). Enorm conteaza priceperea baiatului. barbatului sa satisfaca o fata/femeie, iar daca est si dotat si stie ce trebuie sa faca, atunci partida sexuala are un happy ending.

Răspuns utilizator avertizat
| NadarraXD a răspuns:

De fapt, 15 cm in erectie medium. Daca ai mai mult, mai bine. laughing Daca nu, se mai intampla.

| FanulMeu a răspuns (pentru NadarraXD):

happy tocmai ce te-am rugat sa imi raspunzi rolling on the floor, astept mai multe raspunsuri sa fac "media aridmentica " a marimi laughing

| NadarraXD a răspuns (pentru FanulMeu):

Lol, nici n-am realizat ca era intrebarea ta.rolling on the floor) You, fuckin` weirdo... esti peste tot. laughing Nu o face, chiar e raspuns adevarat. :3 laughing

| FanulMeu a răspuns (pentru NadarraXD):

Nu am ce face seara asa ca pun intrebari pe TPU si raspund la intrebarile interesante tongue, "weirdo" you make me sad.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......59fc98.jpg

| NadarraXD a răspuns (pentru FanulMeu):

Nu ai ce face? Da-mi wapp-ul rolling on the floor you weirdo blushing

| FanulMeu a răspuns (pentru NadarraXD):

Wapp? what is this?

| NadarraXD a răspuns (pentru FanulMeu):

Whats App. sau Facebook-ul, fie ce-o fi rolling on the floor

| FanulMeu a răspuns (pentru NadarraXD):

Vezi ca ti-am lasat mesaj cu Facebook-ul, daca nu ma gaesti lasa-mi tu cu al tau sau wapp.

| NadarraXD a răspuns (pentru FanulMeu):

Biniee