| beautifulkiss a întrebat:

Buna seara TPUhappy
Am intampinat o mica problema.Alaltaieri am apelat *123# ca sa vad cate minute mai am(sunt pe vodafone).Mi-a aparut ca voi primi un mesaj,ca de obicei.Am asteptat 5 minute si am vazut ca nu am primit mesaj(in mod normal in maxim 1 minut primeam mesajul)si am zis sa apelez din nou si a trecut o zi intreaga si nu am primit mesajul respectiv.Am trimis si astazi si la fel au trecut cateva ore si nu am primit mesajul.
Stiti care este problema?Unde as putea sa sun sa vad de ce nu merge?
Multumesc anticipat si o seara placuta.

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Au probleme de cateva zile cu serverul