| Didi908 a întrebat:

Buna seara TPU! Am inteles de la o prietena ca festivitatea de deschidere a scolii se va face pe 15 septembrie [sambata] iar scoala incepe pe 17. Este adevarat?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este adevarat!happy

| Nicolletaaa a răspuns:

Da

| bbyu2 a răspuns:

Asa am auzit si eu. Banuiesc ca depinde de fiecare scoala daca doreste sa faca festivitatea sambata. Si pe net scrie la fel...

| LauraGrigoras a răspuns:

Asa scrie pe net, doar ca nu stiu cati elevi ar merge sambata la asa zisa festivitate, cred ca doar cei din clasele primarelaughing oricum depinde de fiecare scoala cand si cum.