| irina222 a întrebat:

Buna seara TPU! Am o intrebare. Am fost azi la mall, in magazinul Deichmann. Am cautat o pereche de adidasi : ( http://www.deichmann-incaltaminte.ro/......atalog.php dar nu i-am gasit si as vrea sa-i comand dupa net. Am intrat pe site-ul lor oficial dar nu am vazut nimic in gen " cumpara, buy sau un cosulet". Nimic. Ma puteti ajuta va rog?
Sau daca stiti un alt site de unde pot cumpara aceeasi pereche la fel...
Multumesc mult pentru ajutor! Si scuzati-ma daca am lungit-o si v-am plictisit.doar ca vreau neaparat ceva nou de incaltat.acestia erau perfecti.plus ca incepe si scoala.:(.

Dau fuuunda! PROMIT!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu poti cumpara direct de pe site. Acest magazin Deichmann exista in mai multe judete, si nu au toate aceleasi perechi de adidasi, pantofi sau ce vrei tu si nu poate livra prin posta sau fan curier. Daca mergi la magazin(tu personal) poate ai si o reducere ceva.Bafta si sper ca te-am ajutat. funda?happy