| Roxanaelena1922 a întrebat:

Buna seara TPU!
Am o întrebare foarte complicata...
As vrea sa fac dragoste cu prietenul meu, însă nu avem unde. Ceva sfaturi unde am putea face? In FĂLTICENI! Fără hoteluri, pensiuni etc...
Cer seriozitate, și puneți-va in locul meu, ați fost și voi tineri

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Mai, intrebarea ta o fi serioasa. Falticeniul nu-l cunosc. La un prieten sau prietena acasa? Si aia/ala sa tina de sase, eventual...

Cu toata seriozitatea intrebarii, tot mi-a amintit de o vorba din batrani: cand ai cu cine - n-ai unde, cand ai unde - n-ai cu cine, cand ai cu cine si unde - n-ai cu ce. Se aplica - evident - sexului tare (sau moale, in ultimul caz).

Spor la treaba si folositi metode cotraceptive ca daca nu aveti nici macar unde sa o faceti, sigur un copil nu va permiteti! Cel mai bine ar fi sa folositi prezervativ(e) ca sunt o bariera si in calea BTS-urilor (pe langa sarcina).

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai, unde ai vrea, in afara de ce ai spus tu?
Ramane masina, toaleta, padurea sau pe bloc.
Mai vrei si seriozitate la asemenea intrebare stupida.

| cuvant a răspuns:

Cautati un prieten, o prietena care va poate lasa.
Daca nu mergeti intr-un loc mai retras, mancati, povesti si faceti dragoste/sex fara sa va grabiti.
Daca aveti o masina sau cineva sa va lase intr-o masina e alta solutie.

| Roxanaelena1922 explică (pentru cuvant):

Intr un local, gen și unul dintre noi sa meargă pana la baie, și celalalt sa vina după și ceva, ceva?

| cuvant a răspuns (pentru Roxanaelena1922):

Da. e o idee buna. Poate pentru primul contact nu as face acolo deoarece nu veti fi relaxati dar daca alta solutie nu e s e incercati.

| Sofer a răspuns:

O faceti in masina ca e misto.

| DeathOfDreams a răspuns:

Dacă la niciunul nu se poate, și excluzi hotelurile și pensiunile, ce idei miraculoase te aștepți s-avem?laughing

Parc, pădure, mașină. laughing

| Roxanaelena1922 explică (pentru DeathOfDreams):

Era o întrebare serioasă... nu găsesc absolut nimic de ras

| Plato a răspuns (pentru Roxanaelena1922):

E ceva de ras, e o întrebare prosteasca.
Acasa nu, hotel nu. Intr-o toaleta publica sau in boscheti, e bine?

| DeathOfDreams a răspuns (pentru Roxanaelena1922):

Cu tot respectul, e o întrebare chiar prostească. Niciodată n-o să răspund la una de genul cu o seriozitate maximă.

Dacă ai gândi-o dintr-o altă perspectivă, ai realiza și tu asta.
Să faci "dragoste" nu e ca și cum ai fuma, te-ai ascunde de oameni și ai găsi cu usurință un parc izolat de populație sau o clădire ascunsă unde poți fuma în spatele acesteia.

Acum depinde cum privești asta, dar din moment ce ai folosit termenul ăla de "dragoste" supraapreciat, înseamnă că e big deal și pentru tine. Ceea ce înseamnă că există o probabilitate ca locurile publice (parc, mașină, habar n-am) să nu fie o tentație așa mare.

Poate mă înșel, ceea ce ar fi favorabil pentru tine, deci ai primit răspunsul.

În caz contrar, dacă excluzi hotelurile și pensiunile, renunță la ideea s-o faceți.

Să vorbești cu cineva să-ți dea apartamentul e la fel de stupid ca și întrebarea. Și să fim serioși, chiar dacă ai găsi, ce? O să întrebi săptămânal dacă poate să vi-l ofere? laughing

Bănuiesc că sunteți destul de mici, din moment ce n-aveți oportunitatea de "la cineva acasă" deloc și de asemenea, dacă nu puteți merge undeva unde vă puteți caza.
So...

| Willis a răspuns:

La ultimul etaj de la bloc, dar fără sunete de gemete.

| SupMates a răspuns:

Ez,cand ai tai sau ai lui sunt plecati faceti repede ce trebuie sa faceti, curatati dupa voi si aia e?