| vmalex21 a întrebat:

Buna Seara TPU! Aveti idee care ar fi cele mai izolate locuri din Romania? Ma refer la ceva precum unele zone din Delta Dunării.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt suficiente sate de munte mai izolate decat Delta, asta daca te refereai la asezari umane

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Orice bibliotecă

| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Am citit o știre de vreo câțiva ani buni despre cel mai izolat loc din România. Satul calamitat de 100 de ani, dar în care oamenilor nu le lipseşte nimic. M-a marcat aceasta știre și mi-a rămas in minte. În rest locuri cunoscute chiar nu știu.