| d3javw a întrebat:

Buna seara TPU.ce as putea face la tara sa treaca timpul mai repede la țara?

Răspuns Câştigător
| IthinkIly a răspuns:

Stai în pat la tv și gândește-te ce fac prieteni tăi de la oraș și cum se disterează ei și tu stai ca prostul și te plictisești.
Mănâncă ciocolată. Ronțăie bomboane, Plescăie la masă (că doar ești la țară)
FĂRĂ REGULI, distrează-te happy Caută prin tot satul ăla o fată drăguță și... laughing
Fundă?

3 răspunsuri:
| Filip23 a răspuns:

Sport. Oxigeneaza nervii si celelalte tesuturi. Daca mai esti si in zone de munte sau deluroasa e super.

| DarkAndDreary a răspuns:

Poti sa iesi afara cu prietenii, o sa gasiti ceva de facut.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Du-te la sapat laughing).Am glumit incearca sa-ti faci prieteni noi si sa faceti tot feluri de lucrui sa va cunoasteti mai bine ..Cum ar fi seara sa iesiti si sa jucati adevar si provocare sau sa spuneti bancuri...