| flavius19992 a întrebat:

Buna seara TPU! ieri am fost la antrenament si am facut febra musculara! dupa antrenamnt seara simteam o usoara durere a umerilor! dar azi dimineata cand m-am trezit de abia mai puteam misca mana! si acum e la fel! durerea este de la umar si urca pe gat ( cand intorc capu ma doare si gatul si umarul!)...este si un pic umflat! ce poate fi? p.s: am dat cu crema si degeaba!

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Buna.Nu prea este bine sa te doare umarul de la antrenament.Cristina Neagu din echipa Oltchim de handball a patit la fel ca tine(numai ca s-a lovit)si o durea din cot.Nu poate folosi mana.Du-te la un medic.