| annnnnn a întrebat:

Buna seara, TPU! Sunt inalta si vreau sa stiu cam cat mai cresc avand in vedere ca am aproape 14 si 163.Ma simt inferioara fata de ceilalti deoarece am prieteni scunzi si vreau si eu sa am sub 160 desi stiu ca nu e posibil.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aș vreau si eu sa am sub 160.
Ești super fantastică să vrei să fii mai mică decât ești unică în lume. Aș vrea să te cunosc.

| Anonima163333 a răspuns:

Si eu am aceeasi inatlime si aceeasi varsta.
crede-ma ca acei prieteni care au sub 1.60 isi doresc sa fie cat tine, stii cum e omul, isi doreste ce n-are.
nu vei mai creste mult, dar si daca ar fi sa ai 1.75 bucura-te, poti sa fii model happy