| ShadowSlck a întrebat:

Buna seara tuturor. Am 18 ani, 1.95 inaltime, am mai fost la sala o perioada, adica mai bine zis, mergeam, ma lasam o perioada, apoi iar mergeam... In perioada in care mergeam nu prea vedeam rezultatele dorite, asta pentru ca poate sunt prea inalt? Astept parerile voastre. Intrebarea mea este : Ce proteine as putea sa iau pentru masa musculara, ca la 1.95 sunt cam schelet si vreau putin sa ma dezvolt pana la vara. Astept pareri si sfaturi, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Kirasha07 a răspuns:

Eu iti recomand sa iei Gain Fast. Tovarasul meu a luat 2 luni si a pus 4 kg in prima luna si 2 in a doua si la fel ca tine e inalt. Si incearca sa te tii de sala daca iti place si vrei sa faci ceva. Rezultatele nu se vad in 1 luna sau 2. Bafta!

2 răspunsuri:
| MissKatherine a răspuns:

Ia si tu vitamine si calciu.

| Cosmin86 a răspuns:

In primul rand, ai 5 mese pe zi, protiene si carbohidrati la fiecare masa?