| beautifulkiss a întrebat:

Buna seara va rog din suflet sa ma ajutati.Am cumparat niste lucruri si vreau sa le returnez, la 2 produse am bonul, dar restul nu au pentru ca respectivele maggazine nu dadeau bon la niciun obiect cumparat, dar hainele sunt asa cum le-am luat si au si eticheta pentru ca abia azi le-am cumparat.
Le mai pot returna?
Va rog din suflet sa-mi raspundeti.

2 răspunsuri:
| Madyyyy a răspuns:

Te duci frumusel la magazinele de unde le-ai luat, daca fac figuri cei de acolo le spui sa se uite pe camere. Daca n-au nici camere faci scandal si spui ca sesizezi OPC-ul. happy E vina lor sa ca nu dau bonuri. Dar poate n-o sa se ajunga pana la amenintari.Bafta si spune-ne ce sa intampla.

| armageddon22 a răspuns:

Eu iti spun ca nu trebuia sa faci o alegere mai buna