| Strapachiosul a întrebat:

Vreau sa iau creatina si proteine vara asta. Intrebarea mea este: Se vor vedea rezultate daca execut exercitii fizice ACASA? Ma refer la flotari, abdomene, jogging, tractiuni si exercitii cu gantere... Etc. Nu vreau sala. Prin rezultate ma refer la cresterea musculara. Toate astea in 3 luni.
Pe langa cele mentionate mai sus, mai joc si fotbal, innot.
?

3 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Cu siguranta se vor vedea. Ai doua moduri in care se pot vedea. 1 Nu faci suficiente exercitii sau iei prea multe suplimente si ajungi sa arati ca un vier de craciun. 2 Faci suficiente exercitii si ajungi sa iti definesti bine masa musculara. 3 Cate un pic din fiecare. So, be careful.

| yourFanta a răspuns:

Iti dau un sfat? sa nu bagi creatina in tine, ca doar te umfla, si forta p**a...http://www.pronutrition.ro/ uita-te si in legatura cu exercitiile, da ca fac din greu se vor vedea rezultate

| Cosmin86 a răspuns (pentru yourFanta):

Creatina doar de umfla si forta nu? De unde naiba scoti aberatile astea?