| danaalin2002 a întrebat:

Buna seara vreau sa intreb ceva dau funda foarte urgent.Am cartela de cosmote am 2 euro pe ea si vreau sa pot vorbii in Italia ideea este ca nu stiu exact tarfiul pe minut din Romania-Italia si daca exista posibilitatea sa imi activez o extraoptiune minima pentru minute speciale internatioanale.Si nu merge sa dau nici mesaje am un Samsung c3222 si am nevoie de un raspuns cit mai urgent! Multumesc dau funda

1 răspuns:
| biscu a răspuns:

buna...0.62 euro pe minut sau Cu doar 2 euro credit Opţiunea on top 2 adaugă la beneficiile disponibile din extraopţiune:

20 minute naţionale sau internaţionale
400 minute în Cosmote
400 SMS-uri în Cosmote

Activarea opţiunii on top 2

Dacă ai o extraopţiune Cosmote activă pe cont, poţi să activezi şi opţiunea on top 2:

-apelând gratuit *100# sau 1234 sau
-printr-un SMS, fără text, la numărul gratuit 222.

Nu poţi activa opţiunea ON-TOP 2 dacă nu ai nicio extraopţiune pe cont.