| Simonaa5 a întrebat:

Buna happy. Si-a bagat cineva numarul de telefon pe facebook, pentru a avea contul mai sigur? Se plateste? Primesti mesaje, de exemplu daca cineva iti comenteaza o poza? Multumesc de ajutor happy

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Nu platesti nimic. Nu primesti mesaje daca cineva iti comenteaza o poza. Cand te conectezi primesti un cod de siguranta prin sms, il scrii pe facebook si te-ai logat. Eu folosesc metoda de cand a fost implementata.

2 răspunsuri:
| Simonaa5 explică:

Multumesc

| mihocgeorgealin a răspuns:

Nu platesti nimic iti da mesaje ca el, ea tia aceptat cererea de prietenie