| bianca123456 a întrebat:

si-a cumparat cineva revista popcorn din luna acesta (mai)? e vreun articol cu twilight, ori sterling knight? postere cu cine sunt?
multumesc mult. pa!

2 răspunsuri:
| Africanwitch a răspuns:

Inca nu ti-ai dat seama ca fenomenul Twilight e supramediatizat? Da, este un articol. Cica filmul le aduce numai ghinion actorilor. Rob a primit un stalp sau ceva de genu in fata, pe platourile de filmare, nu stiu din ce cauze, poate din pricina vantului. Asa ca a primit ingrijiri medicale, fiindu-i fata cam praf.
Cat despre postere: Black Eyed Peas, Pixie Lott, Kesha, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este un articol de doua pagini cu twilight si un poster cu robert pattionson