| Diia_1674 a întrebat:

Buna. Sora mea mi-a blocat telefonul. Am Alcatel one touch, si mi se blocheaza cu forma prin cercuri. A incercat de foarte multe ori, iar acum imi cere cont google.
Problema este ca..eu nu stiu contul google, l-am uitat.
Ce sa fac?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dee_Dya_1997 a răspuns:

Il poti reboota sunt multe tutoriale pe net cu asta si ai acelasi efect daca l-ai duce la"service" si sora mea mi-a blocat telu si eu asta am facut happy

3 răspunsuri:
| ClauA17 a răspuns:

Pai daca stii contul da sa-ti retrimita parola sau nu poti sa faci alt cont si sa il scrii acela?

| Mara2002 a răspuns:

Oh..si mie mi s a intamplat. Daca esti din Bucuresti te duci la flora la servicehappy eu asa am facut si a costat 50 de lei.dar daca e... poti sa te duci la orice service..problema e ca o sa ti se stearga toate pozele contactele care le ai in telefon, aa si aplicatiilehappy asta ehappy

| AnaM1 a răspuns:

Fă-ți un nou cont google