| LoVeLiFeEe a întrebat:

sper ca ma puteti ajuta : este o pagina pe facebook (numai stiu numele ) unde este postata o poveste (nici numele ei nu-l mai stiu) despre Sasuke...in fine, incepe cu el care se prezinta, isi spune putin povestea, apoi incepe si vorbeste despre Sakura si Naruto (mai era, nu am citit decat jumatate si m-am oprit la partea cand o caracteriza pe Sakura). Si este o poza cu Sasuke...dar numai tin minte nici pagina nici numele povestii crying poate ati vazut-o voi cumva. Dau FUNDA garantat!:*:*multumesc :*:*

3 răspunsuri:
| Danyelutza266 a răspuns:

Daca ai dat like cauta in istorc

| LoVeLiFeEe explică (pentru Danyelutza266):

Am cautat ca nebuna de 3 ori in fiecare pagina la care am dat like...chiar si la alea de comedie si nu am gasit crying

| Danyelutza266 a răspuns:

Atunci nu stiu dar daca o gasesti te rog sa imi spui si mie numele ca vreau sa o citesc si eu te roooog!