| tudorik100 a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta si pe mine cu un aspect. De cateva zile nu mai pot vedea videoclipurile pe youtube. Pot asculta muzica insa in fereastra unde ar trebui sa vad videoclipul este doar negru iar bara de jos imi apare ca si cum sar suprapune cu altele. Sper ca imi puteti da un raspuns.

1 răspuns:
| metalman a răspuns:

Tudor, ai o problema cu internetul, cred eu! Consulta manegerul sau un consultant al firmei de internet la care esti activat. sau o a 2 solutie este sa schimbi windows-ul, poate fi virusat. sper sa-ti fie de folos