| Vanity a întrebat:

Sper ca nu va deranjeaza, insa am mai pus o intrebare de genul acesta. As vrea sa ma apuc sa fac niste exercitii sa-mi dezvolt intreg corpul, mai ales la maini si picioare. Ce imi recomandati? Am 16 ani si sunt fata. Nu prea imi permit sa merg la sala, deci as vrea ceva care sa aplic acasa. Va rog frumos, daca stiti un amanunt sau o informatie privind intrebarea mea, sa nu ezitati sa raspundeti, am mare nevoie de sfaturi constructive! Multumesc mult!

1 răspuns:
| Joker1958 a răspuns:

Deoarece esti fata ti'ar prinde bine niste abdomene si genoflexiuni alergare si proteine multewinking