| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi niste romane faine de dragoste.

4 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Buna.
Eu am inceput sa ma indragostesc de romanele Norei Roberts. Cele mai frumoase mi s-au parut "Pana ce moartea ne va desparti" si "Fii sotia mea". Sunt sigura ca iti vor placea. Incearca-le.

| SaraJ a răspuns:

Buna!
Cam tot ce a scris Mihail Drumes, in special "Invitatie la vals", "Jane Eyre" de Charlotte Bronte, "11 minute" - Paulo Coelho, "Maitreyi" - Mircea Eliade
"Dragostea nu moare" - Devi Maitreyi (viziunea celeilalte protagoniste a povestii lui Eliade),"Pe aripile vantului" - Margaret Mitchell
"Scarlett" - Alexandra Ripley (continuarea lui "Pe aripile vantului")
"Love story" - Erich Segal (destul de deprimanta, in final)

Bafta!

| Iubescsafiualtfel a răspuns:

Twilight love struck toata seria de cartilove struck sau Vampire Diaries love struck

| Iubescsafiualtfel a răspuns:

Twilight love struck toata seria de cartilove struck sau Vampire Diaries love struck incerarca sa le citesti daca nu uitete la filme love struck