| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* spuneti-mi si mie fetele care fumeaza tigarile Glamour.Cum sunt? Fumeaza prietena mea si imi zice ca au diferite gusturi si ca sunt bune etcstraight face. Voi cele care fumati aceste tigari ce parere aveti despre aceste tigari.Nu ma apuc de fumat stati linistitihee hee. Vreau doar sa stiu ce parere aveti despre aceste tigari.

Răspuns Câştigător
| Sapphire a răspuns:

Nu au un gust mai aparte. Au acelasi gust ca si restul tigarilor.
Mie imi plac tigarile Pall Mall Slims Green. Sunt chiar mentolate. big grin

5 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Scuze eu ma refeream de fapt " spuneti-mi si mie, fetelor, cele care fumati Glamour, cum sunt aceste tigari?"
Gata scuzebig grin

| εїз a răspuns:

De la ţigările mentolate te îmbolnăveşti mult mai repede.
Şi această întrebare nu e neapărat dedicată fetelor, şi băieţii fumează, nu şi cazul meu.
Pa, pa

| foxi a răspuns:

Daca recitesti ce ai scris, eu iti pot spune ca e aiurea! Ai intrebat cum sunt fetele care fumeaza glamour! Eu raspund ca sunt fete bune!

| andreea_9470 a răspuns:

Am incercat si eu odata Glamour, dar nu-mi plac ca sunt subtiri si slabibig grin

| anaa08 a răspuns:

Exact.nu au un gust aparte.da sa stii ca sunt bune :X