| Deea_4962 a întrebat:

Buna!
Spuneti-mi si mie niste carti pentru adolescenti, cu povesti de dragoste sau ce ati mai citit voi si vi s-a parut interesant.
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Fara tine-Lucinda Edmonds
Supermenajera-Sophie Kisella
Lucy Sullivan se marita-Marian Keyes
Tess D`Uberville-Thomas Hardy
La rascruce de vanturi-Emily Bronte
Invitatie la vals-Mihail Drumes
Lorelei-I. Teodoreanu

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Luna noua, de Stephenie Meyer este o carte foarte interesanta.big grin

mira
| mira a răspuns:

"Romanul adolescentului miop"de Mircea Eliade;"Elevul Dima dintr-a saptea"de Mihail Drumes.

| want2bMajestic a răspuns:

Hey...iti spun eu o gama mare d romane dar sa nu zici ca d la mie ai aflathappy...sandra brown...prietena mea ma innebunea in fiecare zi cu pasaje d dragoste si d amor...chiar nu mai suportam... dar erau si interesante aceste lucruriwinking

| Paula a răspuns:

Mandrie si prejudecata - Jane Austenbatting eyelashes
Raul Divin - Nora Roberts
Maitreyi - Mircea Eliade

| Lumy a răspuns:

De Charline Harris cartile din seria vampirii sudului
sunt vreo 8

| mystery1girls a răspuns:

Hei. Exista un blog aparut acum. Tipa are talent si scrie si povesti primeste si alte povesti pe care le publica. http://uneseulamour.wordpress.com

| adriana_5970 a răspuns:

Amurg.luna noua...eclipsa.zori de zi.sunt suuperbe.:X:X

| gmn a răspuns:

Elevul Dima dintr-a saptea de Mihail Drumes

| dreamgirl_1790 a răspuns:

Pai... poti citi Twilight(Amurg in romana)... daca o sati placa poti sa citesti si continuarile.