| Catalinblue a întrebat:

Spuneti numele unei tablete care o considerati buna cu pretul pana in 500 lei.Dau funda.Multumesc

2 răspunsuri:
| Puficilika a răspuns:

Tableta Allview Speed City SuperSlim cu procesor Cortex A9 Dual-Core 1. 50GHz, 7", 1GB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Android 4.1 Jelly Bean, Black

Tableta Evolio Evotab3 cu procesor Boxchip A13 1.0GHz, 7", 512MB DDR3, 4GB, Wi-Fi, Android 4.0, Gri inchis

Tableta Vonino Emerald cu procesor Cortex A8 1.20GHz, 7", 1GB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Android 4.0, Black