| xVampirJmkx a întrebat:

Stie careva daca e posibil sa gasesti o persoana dupa niste poze cu ea? Am incercat deja cu toate site-urile de reverse image searchsad alta metoda stiti? Adica m-ar ajuta si daca as gasi unde este postata poza.

3 răspunsuri:
| Byb2001 a răspuns:

Mai greu doar cu o poza, dar dacă este urgență te poti duce la poliție sa vezi cine este acea persoană s au poate ai vreun prieten polițist.

| xVampirJmkx explică (pentru Byb2001):

sad problema e ca cineva se da drept persoana din pozele respective

| Mihaela2023 a răspuns:

Https://www.prepostseo.com/reverse-image-search
Asta e foarte bun, îi dai pe upload photo și pui poza