| irinel171 a întrebat:

Buna stie cineva ce inseamna cand visezi ca trebuie alearga niste caini lupi negri pe un camp? am avut de mai multe ori visul asta si de fiecare data scapam cand ma urcam intr-un pom... FUNDA

Răspuns Câştigător
| Laviniargint96 a răspuns:

Se spune ca atunci cand visezi caini(lupi cum zici tu) insemna dusmani. Zici ca scapi cand te urci in pom, e ca in realitate ai dusmani si scapi atunci cand sti cum sa ii eviti sa nu iti faca rau, ai grija acei dusmani pot fi chiar uni din prieteni tai, nu pune incredere in orice persoana. ciao

5 răspunsuri:
| Nufii a răspuns:

Stiu doar ca atunci cand visezi caine e dusman probabil ca te utmareste cineva...

| irinel171 explică:

Mersi pentru raspunsuri

| FloryyYYn a răspuns:

Nu ar trebui sa iti pese de aceste lucruri, oricine poate visa orice, dar daca totusi te intereseaza, cauta intr-un dictionar de vise online

| andre17 a răspuns:

Este foarte posibil sa te urmareasca ceva rau... poate sa primesti o veste proasta, sau sa te dezamageasca cineva, poate chiar un prieten. oricum ceva nu prea placut, dar din care vei iesi..sau peste care vei trece... fereste-te.dar nu trai pe seama viselor..nu le da importanta.