| CezaraEM a întrebat:

Buna!
Stie cineva cum pot dezactiva notificariile la Facebook, Instagram si Twitter de pe telefon?
Este foarte enervant cand pornesc telefonul, internetul, trebuie sa astept 40 de minute pana scap de toate notificariile alea! :-(
Va rog, dau funda!
Pentru Facebook, Instagram si Twitter!

2 răspunsuri:
| Veltorb a răspuns:

Ți apăsat pe o notificare de la aplicația respectivă apoi în partea dreaptă a notificări îți va ară i(informații) apeși acolo apoi se va deschide o filă din setări și îți va da mai multe opțiuni selectezi,, blocațile pe toate" și nu îți mai vin notificări de la acea aplicație. Sper că te-am ajutat

| GalwayGirl a răspuns:

DA,poti!
De ex la Facebook : Setari ----> Notificari ----> Notificari pornite (apoi opresti notificarile)
In general intri in setari, alegi optiunea notificari si le opresti.
Sa-mi spui daca ai reusit!