| Anne23126dumi a întrebat:

Bună,știe cineva cum pot sa găsesc o persoana dacă nu îi știu numele?! Țin se menționez ca nu ii știu contul de insta, Fb...etc..Am câteva poze cu ea făcute pe furiș! Știe cineva cum pot sa o găsesc? Ceva un site, o aplicație...Mulțumesc!(Va dau pamblica!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Rivka a răspuns:

Cea mai elegantă metodă și care să nu te facă să pici dubios și să nu fie ilegală, este să descoperi cu cine vorbește persoana respectivă și să întrebi numele. Dacă e o persoană pe care ai văzut-o o singură dată, (nu-i ok că ai făcut poze) nu prea ai ce să faci decât să aștepți să o vezi din nou și să te bagi în seamă.

| Anne23126dumi explică (pentru Rivka):

Da si asta este o varianta...la anul merg iar și s-ar putea sa nu o mai găsesc! Ce fac?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pune pozele pe Facebook, fara acordul ei. Te va gasi si Politia.

| Anne23126dumi explică (pentru darrio2007):

Am uitat sa rad

| darrio2007 a răspuns (pentru Anne23126dumi):

Probabil nu-ti stă in caracter.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, nu exista un site sau aplicatie care sa te ajute in acest sens. Nu suntem la politie big grin

| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum să găsești o persoană dacă nu îi știi numele, o adresă, un nr de telefon etc.

| 2420 a răspuns:

Nu ai cum să o găsești.