| Bii26 a întrebat:

Bună happy. Ştie cineva cum se pot muta pozele de pe facebook?batting eyelashes
De exemplu, vreau să mut câteva poze de profil într-un album. Ştiu că se poate whistling, am mai văzut la câteva persoane, am încercat însă n-am reuşit. Îmi poate explica cineva?

Fundă.

Răspuns Câştigător
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Pozele de la profil nu se pot muta, doar celelalte. Poate acele persoane au avut intai poza la un anumit album, iar apoi si-au pus-o de profil, stergand-o pe cea din acel album. Pozele din albumele normale le poti muta asa : Intrii la album->Dai pe editare album-> Mergi cu mouse-ul pe poza (fara sa dai click)->In dreapta sus a pozei ai o sageata-> Dai pe ea->Si Move to another album (daca e pe engleza) iar pe romana, muta in alt album (cred, pentru. ca fb-ul meu e pe engleza. ) dar intelegi tu. happy

1 răspuns:
| catalinusmihai a răspuns:

Nu cred ca se poate