| jojy a întrebat:

Stie cineva cum se reping cererile de prietenie pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Ioanaa28 a răspuns:

Cand primesti o cerere de prietenie alaturi unde scrie,, Accepta" apare un,, X" sau scrie"ignora" si apesi acolohappy

| jojy explică (pentru Ioanaa28):

Multumes mult Ioana! :* :X

4 răspunsuri:
| loredanalorena a răspuns:

Cand primesti o cerere apare Nu Acum si iti mai pune o intrebare unde dai NO si gata nu-ti mai poate trimite cereri de pietenie. Funda?

| jojy explică (pentru loredanalorena):

Iti multumesc si tie dar daca nu te superi am facut cum mi-a zis Ioana. Poate alta data.:X

| loredanalorena a răspuns (pentru jojy):

Nu-i nimic.Deaceea suntem aici sa ne ajutam.Numai bine!